Skip to main content

O NAS

Losy firmy rozpoczęły się w 1957 roku. Wtedy mój ojciec, Jerzy Kosewski, założył „Elektromechanikę Chłodniczą” działającą w suterynie późniejszego Pałacyku Jerzego Waldorffa. W tamtym miejscu już od samego początku zajmowaliśmy się naprawą najróżniejszych maszyn chłodniczych dostępnych w tamtym czasie. Usuwaliśmy również usterki w maszynach do szycia, pisania oraz w adapterach.

Ta praca umożliwiła nam szkolenie umiejętności. Zaspokajanie przez ponad pół wieku zwiększających się wymagań i rosnących potrzeb klientów zaowocowało szerokim doświadczeniem. Dzięki temu nasza firma znacznie się rozrosła. Obecnie w zespole znajdują się inżynierzy, projektanci, projekt menagerowie oraz wykwalifikowani serwisanci i monterzy.

Kilkadziesiąt instalacji chłodniczych, rozmieszczonych w różnych zakątkach Polski, jest utrzymywanych w ciągłym ruchu dzięki naszej działalności.

Prawdą jest, że jeszcze parę lat temu prowadzenie firmy chłodniczej było znacznie łatwiejsze niż obecnie. Jedynym wymaganiem była dobra znajomość swojego fachu. Wiele firm zajmujących się tą dziedziną poprzestało na tym etapie. Jednak współcześnie wymagania klientów znacznie wzrosły, pojawiły się nowe technologie oraz zmieniły się różne aspekty ekologiczne i prawne. Te i inne zmiany sprawiły, że chłodnictwo wzniosło się na zupełnie inny poziom. Doskonały serwis chłodniczy, spełniające aktualne wymagania to wyjątkowa odpowiedzialność – jesteśmy gotowi się tego podjąć.

 

Andrzej Kosewski

 


Andrzej Kosewski
Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Najcenniejsza wiedza to ta, która została wykorzystana w praktyce. Doskonale to wiemy – mamy za sobą wiele godzin wykonywania serwisów w mnóstwie mroźni, chłodni, maszynowni itp. Spotkaliśmy się z najróżniejszymi problemami, które udało się rozwiązać. To ogromna ilość teorii, która przekształciła się w umiejętności pozwalające nam znacznie skrócić czas montażu lub serwisu.

Czas reakcji serwisu

CZAS

Upływ czasu w połączeniu z niesprawnymi urządzeniami chłodniczymi – efektem są straty. Zdajemy sobie sprawę, że dla Państwa cenna jest każda godzina. Wiemy jak istotne ma to znaczenie, dlatego naszym priorytetem jest błyskawiczny czas reakcji serwisu oraz działanie ze stuprocentową skutecznością.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Profesjonalne działanie w wypadku awarii to nie likwidacja skutków, lecz diagnozowanie i usuwanie jej przyczyn. Właśnie na tym polega interwencja naszych serwisantów. Każde urządzenie jest przez nas objęte systematyczną opieką serwisową. W ten sposób znacznie zmniejszamy ryzyko występowania kosztownych awarii. To prawda, że większość serwisów może pojawić się w błyskawicznym tempie i zdiagnozować awarię – niestety problem pozostaje, ponieważ sprowadzenie przez nich nowego elementu może trwać nawet parę tygodni. W przeciwieństwie od nich, nasza firma większość komponentów i części chłodniczych ma zawsze dostępne od ręki – z nami unikniesz więc długotrwałego przestoju w pracach.

 

 

 

 

Lodos - Park maszynowy

W naszej ofercie