Realizacje

Działalność firmy Lodo’s obejmuje już swymi realizacjami najróżniejsze części Polski. W ciągu ostatnich kliku lat wybudowała już kilkadziesiąt ogromnie rozbudowanych instalacji chłodniczych. Obejmują one zarówno systemy klimatyzacji dla małych hoteli, jak i całościowe stworzenie instalacji chłodniczych w dużych hipermarketach znanych niemieckich i francuskich korporacji.

Z powodzeniem również dbamy o utrzymywanie w ciągłym ruchu chłodniczym wszystkie części sieci spożywczej marki „Simply Market”, która podlega pod grupę Auchan.

Ponadto zajmujemy się obsługą wielu obiektów medycznych, do których należą hurtownie farmaceutyczne, szpitale i kliniki. Ze względu na wysokie wymagania tych obiektów, zapewniamy im całodobową opiekę serwisową.

 

 

Realizacje 7
Realizacje 8
Realizacje 9
Realizacje 1
Realizacje 2
Realizacje 3
Realizacje 4
Realizacje 5
Realizacje 6

Certyfikaty

Lodos - Certyfikat dla przedsiębiorstwa
Certyfikat „Obsługa techniczna i naprawa urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych”
Podziękowanie za współpracę organizacyjną i zasługi położone dla rozwoju Spółdzielni Rzemieślniczej Specjalistycznej Elektryków w Warszawie
Certyfikat autoryzacji Daikin Airconditioning Poland
Certyfikat uprawniający do instalacji i serwisu klimatyzatorów Airwell i Lamda/IDI
Honorowa Odznaka Rzemiosła
Srebrna Honorowa Odznaka Rzemiosła
Certyfikat rzetelności
Certyfikat autoryzacji Daikin Airconditioning Poland

Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z potwierdzeniem naszych umiejętności, zachęcamy do zapoznania się z certyfikatami przyznanymi firmie Lodo’s: